تبليغات X
صرافی
چاپ مقاله jcr
مدل مانتو
بلیط اتوبوس

۵ استراتژی در لینک بیلدینگ برای این که یک لینک ساز حرفه ای شوید!

همه ی ما اطلاع داریم که­لینک سازی­در هر وب سایتی یکی از روش های موثر در بهینه سازی می باشد. روش های مختلفی برای تولید لینک های داخلی­ و همچنین ترمیم لینک های شکسته وجود دارد. اما همه ی اقدامات درباره لینک ها قبل از اینکه اصول و استراتژی های درست لینک بلدینگ را یاد بگیریم،کاملا شکست خورده می باشد.

قبل از هرچیز به شما توصیه میکنیم­آموزش جامع لینک سازی­را مطالعه نمایید. ما در این مقاله قصد داریم پنج روش­لینک سازی طبیعی­را به شما آموزش دهیم.

اگر شما کلمه های لینک و لینک بیلدینگ را در موتور های جستجو ، سرچ کنید به نتایج مختلفی خواهید رسید. این نتایج چه قدیمی باشند یا جدید، هر یک از منظر های مختلف لینک بیلدینگ را آموزش می دهند. با این وجود در مقاله ای که امروز در­لینکدون­برای شما تدارک دیده ایم، هر آنچه که باید درباره لینک سازی بدانید، را فراهم آورده ایم.

­ نقش سئو در استراتژی هایی لینک بیلدینگ

قبل از هر چیز باید توجه داشت که ترکیب لینک بیلدینگ خیلی جامع تر از ترکیباتی مثل بک لینک است. بنابراین وقتی از بررسی مجموعه استراتژی های مشخص در لینک بیلدینگ سخن می گوییم مقصود هم لینک های داخلی و هم بک لینک ها می باشد.

لینک بیلدینگ واژه ی جامعی است که هم لینک های داخلی و هم بک لینک را شامل می شود. پس مقاله ای که ما برای شما آماده کرده ایم، همه ی جزئیات مربوط به لینک سازی را شامل خواهد شد.

­

لینک سازی

نقش روابط در لینک سازی

یکی از اولین اصول در ایجاد لینک ها، ارتباط محتوا و لینک ها با یکدیگر می باشد. در این زمان هر شرکتی بر روی دو یا چند تعداد وب سایت مدیریت می کند. که برای پیشبرد این سایت ها به وب سایت ها معروف و معتبر در خواست بک لینک می دهند.با این اوصاف اگر شما تازه کار نباشید، حتما روزانه با چندین درخواست که خواستار بک لینک هستند، مواجه می شوید، که البته برخی از این درخواست ها می تواند سود کلانی را برای شما عایدی داشته باشد. ولی کمتر وب مستری این حجم از درخواست را برای­بک لینکمی پذیرد. چون وب سایت هایی که درخواست می فرستند، فاقد ارزش محتوایی بوده، درنتیجه ایجاد بک لینک ار وب سایت های شما به آن وب سایت کار نادرستی تلقی می شود. بنابرین یافتن وب سایت هایی با محتوای ارزشمند برای ایجاد بک لینک بسیار دشوار است. ولی درحالت کلی می توان گفت اساس لینک بیلدینگ بر پایه روابط بنا می شود.

ویژگی های بارز بک لینک از طرف وب سایت های دیگر به این شرح است :

  1. مرتبط بودن ۸۰ تا ۱۰۰ درصدی کسب وکار شما با وب ساتی بک لینک دهنده
  2. بک لینک سازی به محتوای های طولانمی از وب سایت های دیگری که بیشترین کلمات کلیدی مشابه با کسب و کار شما دارند.
  3. ­شما باید بک لینک را از مقاله ای بگیرید که لینک ها یا­انکرتکست های نرمال و متعادلی داشته باشد.

­ایجاد لینک بلیدینگ برای ترغیب رقبا

در حال حاضر گرفتن بک لینک از وب سایت های ارزشمند واقعا یک گنج بی نظیر می باشد ؛ اگر این درخواست ها با قیمت خوبی از طرف درخواست دهنده همراه شود، ارزش پذیرش بک لینک چندین برابر می شود. ولی اینکه بتوانید افراد زیادی را ترغیب کنید تا خودشان برای بک لینک به شما مراجعه کنند، بسیار دشوار شده است. اما جای نگرانی نیست، کافیست خودتان شروع کرده و ترفند های مختلفی را برای اینکه درخواست بگیرید را به کار ببندید.

­

لینک سازی

یک از این ترفند ها بسیار کاربردی ایجاد پل ارتباط همیشگی ما بین بازدیدکنندگان و شما می باشد. ما در ادامه روش های امکان ارتباط ما بین کاربران و وب مستران را شرح خواهیم داد تا شما با روش های مرسوم با کاربر خود ارتباط برقرار کرده و بتوانید با پاخگویی به نیاز های کاربران برای خود درآمد کسب کنید :

ایجاد بخش “پست مهمان” در وب سایت خود

تعداد زیادی از وب سایت ها این راه ارتباطی را با نام های مانند­“نویسنده شوید”، “نویسنده افتخاری ما باشید” و .. در وب سایت خود راه اندازی کرده اند و از این مسیر با کاربران پل ارتباطی فراهم می نمایند.

تعیین قوانین و سیاست ها در قسمت “همکاری با ما” وب سایت

اگر طالب همکاری در بخش لینک بیلدینگ هستید می توانید از طریق این قسمت وب سایت که در آن همه ی سیاست ها و قوانین همکاری را شفاف کرده اید را با کاربارن ارتباط بگیرید. البته در این قسمت می توانید راه های ارتباطی خود ذکر کرده و خود را در معرض دید قرار دهید.

باید ها و نبایدها لینک سازی!

برای موفقیت در زمینه لینک سازی شما باید برخی از باید ها و نباید ها را رعایت کنید :

  • به هیچ عنوان به سراغ تبادل لینک پیش نروید تا اعتبار شما در نزد موتور های جستجو به راحتی از دست نرود!
  • بعضی از وب سایت ها بسیار سریع به درخواست بک لینک شما جواب آری می دهند، از این وب سایت ها بترسید. اگر مبتدی هستید و دوست دارید کسب و کار خود را اصولی به پیش ببرید ما پیشنهاد می کنیم از دام این وب سایت های سو استفاده کننده جدا برحذر باشید.

­

لینک سازی

اگر با ترفنده ای اصولی لینک سازی پیش بروید مثل پروازی که در حالت­اتوپایلوت قرار داده شده باشد، مسیر موفقیت را طی خواهید کرد. در این حالت شما وقتی صبح می خواهید جمیل خود را چک می کنید، با هزاران درخواست لینک سازی مواجه خواهید شد که این درخواست ها شما را شگفت زده خواهد کرد.

لینک بیلدینگ به سبک تاثیرگذاران این حرفه

برای اینکه ئر وب سایت خود به سایر وب سایت ها لینک سازی یا لینکدهی داشته باشید، بهترین روش استفاده از رویه تاثیر گذاران است. در این روش معمولا وب سایت های مطرح دنیا تخصص، مهارت ها و دانش خود را به حالت های طبقه بندی شده در می آورند و از این طریق منتظر فرصت لینک سازی می مانند.

اکثر شرکت های موجود دنبال بخشی از مهارت های شما می گردند که احتمالا از وجود چنین شرکت هایی بی خبر هستید.­ همکاری با چنین وب سایت هایی امکان تبلیغات وب سایت شما با سایر وب سایت ها به شذدت افزایش خواهد یافت.

تشویق کاربران از مسیر ثبت دیدگاه ها

یک از مهمترین استراتژی های برای جلب رغبت رقبا تا اینکه لینک سازی و بک لینک قوی فراهم شود، استفاده از بخش نظرات وب سایت ها می باشد. با اینکه راه ارتباطی تلگرامی، تلفنی، ایمیلی بسیار ساده به نظر می رسند ولی استفاده از بخش دیدگاه های وب سایت برای جذب لینک سازی الان هم ضریب نفوذ وفق العاده ای دارند و وب مستر های بسیاری نظرات را خوانده و براساس آن برای لینک سازی اقدام می کنند.

­

لینک سازی

سایت های بسیاری با مشاهده نظرات اسپم ، کلا بخش دیدگاه ها و ثبت نظر را در وب سایت خود قفل می کنند. ما این کار را اصلا توصیه نمی کنیم. تا می توانید بر روی نظرات کاربران حساب باز کنید و آنها را برای خود سرمایه بدانید.

امتیاز : 3


طبقه بندی: ،
,

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
نظر بصورت خصوصی ارسال شود